MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 10695120
nr 1069 5120
Vitrinskåp
Teak, 1950-tal, längd: 105 cm, djup: 35 cm, höjd: 130 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:13:51
9/11 22:35:30
500 kr
12/11 21:41:15
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal